Masif Ahşap Masa Kayın M0008

Masif Ahşap Masa Kayın M0008

Ürün Kodu: M0008
Ürün İşlemesi: MONOCOAT Vernikli
Ürün Hammaddesi: Kayın ekli
Ürün Ölçüleri: 200CM x 95CM x 6CM

AYAKLARI İSTEĞE ÖZEL ÜRETİLEREK AYRI SATILMAKTADIR!

Benzersiz teknolojik özellikler, Rubio®Monocoat yağının aşağıdaki özelliklere sahip olduğu anlamına gelir:

Moleküler bağlanma dayanıklı, uzun süreli bir koruma oluşturur. Bu moleküler bağlanmayı sağlamak için birkaç dakikalık reaksiyon süresine uyulması çok önemlidir. Ahşabın lifl erine ne kadar iyi tutunma sağlanırsa o kadar güçlü bir koruma elde edilir.

Teknolojimiz sayesinde, tüketim geleneksel uygulamalara göre çok daha düşüktür. Bu sayede tek bir katmanda dayanıklı renk ve koruma sağlanır. Ahşap lifl eri yağ ile bir kez bağlandıktan sonra, ahşap ikinci bir katı veya daha fazla ürünü kabul etmez. Bu da ikinci bir kat sürülmesini gereksiz hale getirir.

Bir kez tüm açıktaki selüloz lifleri moleküler olarak bağlandığında artık ürün ahşap veya önceden bağlanmış Rubio Monocoat tabakası tarafından kabul edilmeyecektir. Bu sayede kat izi veya fırça izi oluşmaz.

Rubio® Monocoat yağ uygulanmış yüzeylerin bakımı çok kolaydır. Ahşaptaki ayrılmalar ve zarar görmüş bölgelerin tamiri çok kolaydır.

Rubio® Monocoat yağı herhangi bir su veya solvent içermez ve doğal bileşenlerden oluşur. Bu sayede ürünün kullanımı güvenli olduğu kadar çevre için de her hangi bir tehdit oluşturmaz.

Rubio® Monocoat yağının benzersiz pigment teknolojisi, ahşabın doğal görünüşünden ödün vermeden, tek bir katmanda yoğun ve derin bir renklenme sağlar.

Rubio® Monocoat yağ tüm ahşap türevlerine uygulanabilir. Mobilyalar, zeminler gibi (masif ahşap, lamine ahşap, kaplama, MDF gibi).

  •  Dayanıklı renk ve ahşabın korunması
  • Tek bir kat uygulanır
  • Kullanımı kolaydır ve kat izi bırakmaz
  • Bakımı kolaydır
  • %100 doğal bileşenlere sahiptir, VOC %0
  • Geniş renk yelpazesi: 47 standart renk
  • Tüm ahşap türlerine uygulanabilir